VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η εικοσιτετράωρη καθημερινή σας ενημέρωση γύρω από τον συναρπαστικό κόσμο των Video Games!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το νέο μας Site θα είναι έτοιμο!! www.video-games24.com
Καλώς ήρθατε στην Gaming κοινότητά μας. Mην χάνεται άλλο χρόνο και μπείτε στις συζητήσεις μας με ένα απλό post!
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» ALLOZZZZZZZ guys
Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 8:00 am από Presidex

» FIFA Street
Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:15 am από Akis1988

»  Syndicate
Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 1:59 pm από RapperGeo

»  SSX "EA"
Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 11:42 am από RapperGeo

» Χαλαρουίτα..............
Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 8:01 am από skrapas4ever

» Street Fighter X Tekken
Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 5:22 am από Akis1988

» Η Sony πουλησε μισο εκατομμυριο Ps2 αυτες τις γιορτες!!!
Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 4:37 am από crazyBoyMangaFun

» Gaming Αμαρτίες
Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 3:53 am από crazyBoyMangaFun

» A Better Tomorrow(2010 Remake)
Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 10:49 am από Raiden87310

Greekslish σε ελληνικά
Mετατρέψετε όλα τα κείμενά σας από Greeklish σε σωστά Ελληνικά!

 

 Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect   Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect EmptyΠαρ Δεκ 09, 2011 4:05 am

Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect 5789812930_30d2727084
Δεν είναι λίγες οι φορές που με έχω
πιάσει να γέρνω το κορμί μου όταν παίζω ένα παιχνίδι με οδήγηση στο
υπολογιστή μου. Όταν στρίβω δεξιά πλην του απαραίτητου keyboard τις
περισσότερες φορές στρίβω και το κορμί μου δεξιά. αντίστοιχα και
αριστερά, λες και είμαι και εγώ πάνω στη μηχανή ή αυτοκίνητο που οδηγώ. Οι περισσότεροι φίλοι με πειράζουν και μου λένε χαρακτηριστικά: «Δεν στρίβεις με το σώμα το όχημα«. Εγώ απλά δικαιολογούμε λέγοντας πως απλά με συνεπαίρνει το παιχνίδι.

Πλέον ήρθε η ώρα όλη η προπόνηση που
έκανα χρόνια τώρα να πιάσει τόπο. Νέα τεχνολογία που χρησιμοποιεί το
kinect της Microsoft θα υιοθετηθεί πρώτα από το Forza Motorsport 4 και
θα αντιλαμβάνεται την κίνηση του κεφαλιού με αποτέλεσμα να στρέφει
ανάλογα την οπτική καθώς οδηγείτε. Δηλαδή εάν θέλετε να δείτε το οχήματα
που σας ακολουθούν δεν έχετε παρά να κοιτάξετε λίγο δεξιά στον καθρέπτη
όπως θα κάνατε και υπό κανονικές συνθήκες, πόσο μάλιστα όταν θέλετε να
στρίψετε. Η τεχνολογία είναι ακόμα υπό ανάπτυξη αλλά τα πρώτα δείγματα
μπορείτε να τα δείτε στο ακόλουθο video.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μεγαλύτερα επίπεδα ρεαλισμού στα Motorsport παιχνίδια με το Kinect
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
VideoGames24 :: Microsoft :: Xbox360 :: Xbox360 Gaming.-
Μετάβαση σε: