VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η εικοσιτετράωρη καθημερινή σας ενημέρωση γύρω από τον συναρπαστικό κόσμο των Video Games!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το νέο μας Site θα είναι έτοιμο!! www.video-games24.com
Καλώς ήρθατε στην Gaming κοινότητά μας. Mην χάνεται άλλο χρόνο και μπείτε στις συζητήσεις μας με ένα απλό post!
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» ALLOZZZZZZZ guys
Gaming Αμαρτίες EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 8:00 am από Presidex

» FIFA Street
Gaming Αμαρτίες EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:15 am από Akis1988

»  Syndicate
Gaming Αμαρτίες EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 1:59 pm από RapperGeo

»  SSX "EA"
Gaming Αμαρτίες EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 11:42 am από RapperGeo

» Χαλαρουίτα..............
Gaming Αμαρτίες EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 8:01 am από skrapas4ever

» Street Fighter X Tekken
Gaming Αμαρτίες EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 5:22 am από Akis1988

» Η Sony πουλησε μισο εκατομμυριο Ps2 αυτες τις γιορτες!!!
Gaming Αμαρτίες EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 4:37 am από crazyBoyMangaFun

» Gaming Αμαρτίες
Gaming Αμαρτίες EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 3:53 am από crazyBoyMangaFun

» A Better Tomorrow(2010 Remake)
Gaming Αμαρτίες EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 10:49 am από Raiden87310

Greekslish σε ελληνικά
Mετατρέψετε όλα τα κείμενά σας από Greeklish σε σωστά Ελληνικά!

 

 Gaming Αμαρτίες

Πήγαινε κάτω 
+4
crazyBoyMangaFun
GameMasterGG
pooky(1)
Akis1988
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΤρι Ιαν 10, 2012 10:55 am

Εάν νομίζει κάποιος οτι είναι ο μοναδικός που δεν έχει τερματίσει ή που δεν έχει παίξει το Half Life 2, τότε ας νιώσει άνετα

Εδω θα λέμε τις "αμαρτίες" μας σε οτι εχει να κάνει με τη πορεία μας σαν gamers... Πραγματα που έχουμε κάνει ή που ΔΕΝ έχουμε κάνει, που έχουμε μετανιώσει ή που θα θέλαμε να είχαμε κάνει... και δεν τα ξέρει κανένας εκτός απο εμάς. Ας αφήσουμε λοιπόν τα ταμπού και ας μοιραστούμε τις αμαρτίες μας.

Η ιδέα για το παρόν topic ΔΕΝ ειναι δική μου, παρατάυτα μου φάνηκε πολύ ωραία σαν θέμα και θα ήθελα να ακούσω και τις δικές σας εμπειρίες.

Έχω εδώ και 4 χρόνια το Half-Life 2 για Ps3 και δεν το εχω παιξει ακομα....... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
pooky(1)
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 8
Points : 10
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2012
Ηλικία : 54
Τόπος : Χολαργός, Αθήνα.

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 12:12 pm

Να μην έχω καν δει το Mass Effect 1. Και να ακούω όλο καλά πράγματα, και να λιώνω με άλλα παιχνίδια στην κονσόλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mame.gr
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 12:14 pm

pooky(1) έγραψε:
Να μην έχω καν δει το Mass Effect 1. Και να ακούω όλο καλά πράγματα, και να λιώνω με άλλα παιχνίδια στην κονσόλα.

Αυτό δεν είναι και το΄σο μεγάλη αμρτία καθώς το συγκεκριμένο παιχνίδι κυκλοφόρησε μονο για PC.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
GameMasterGG
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 11
Points : 15
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 30/11/2011

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 1:08 pm

Και για Xbox 360!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 1:34 pm

Πω πω έχεις δίκιο. Μαλακία είπα οπότε άκυρο το προγούμενό μου post Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
crazyBoyMangaFun
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Points : 10
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 7:41 am

Να παιρνάω ένα 4ωρο την ημέρα μπροστά από το pc βλέποντας gaming news και να μην καταφέρνω να παίξω κανονικό game μου σημβαίνει αραιά και που Razz επίσης ότι όταν είχα πσ2 δεν έκατσα να αγοράσω ένα παιχνίδι της προκοπής και τώρα που έχω καταλάβει το λάθος μου δεν έχω tv να το βάλω στο room μου Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pooky(1)
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 8
Points : 10
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2012
Ηλικία : 54
Τόπος : Χολαργός, Αθήνα.

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 1:27 am

Να πάρεις PS2 και να αγοράσεις το component καλώδιο. Μπορείς να το συνδέσεις σε monitor-tv υπολογιστή και η εικόνα του είναι φανταστική!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mame.gr
crazyBoyMangaFun
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Points : 10
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 4:13 am

έχω gaming laptop όχι οθόνη Razz όταν με το καλό πάρω την tv για το δωμάτιο πάντος θα το δοκιμάσω pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raiden87310
Member
Member
Raiden87310


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Points : 79
Reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Shadow Moses

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 8:38 am

το sacred 2: Fallen Angel. Εχω πάρει ένα υψηλό ξωτικό όπου το έχω φτάσει lvl 27, και το έχω παρατήσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 9:38 am

Raiden87310 έγραψε:
το sacred 2: Fallen Angel. Εχω πάρει ένα υψηλό ξωτικό όπου το έχω φτάσει lvl 27, και το έχω παρατήσει

Sacred 2 : Fallen Angel!!!!! To έχω ξεχάσει τελείως αυτό το παιχνίδι ούτε που το έχω αγοράσει καν. Ειμαι για σκότωμα......... Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
Fight3R
Member
Member
Fight3R


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Points : 13
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Between the Hammer and the Anvil

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 6:59 am

Η μεγαλύτερη αμαρτία μου ως γκάμερ ήταν να κάνω το λάθος όχι μονο να πάρω αλλα και να παίξω σε κονσόλα (PS3). Βεβαια δεν κράτησε πάνω από 5 ώρες το παραστράτημα μου και πλέον το μηχάνημα του διαβόλου εκτελεί χρέος media device
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 10:03 am

Θες να πεις πως δεν είσαι ευχαριστημένος από το PS3;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
crazyBoyMangaFun
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Points : 10
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 10:33 am

εγώ παιδιά έχω official diablo 2 και δεν έχω ξοδέψει πάνω από 5 ώρες πάνω του και είναι παιχνιδάρα βαράτε με Sad αν και συντομα θα διορθώσω το αμάρτημα μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raiden87310
Member
Member
Raiden87310


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Points : 79
Reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Shadow Moses

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 1:15 pm

crazyBoyMangaFun έγραψε:
εγώ παιδιά έχω official diablo 2 και δεν έχω ξοδέψει πάνω από 5 ώρες πάνω του και είναι παιχνιδάρα βαράτε με Sad αν και συντομα θα διορθώσω το αμάρτημα μου

Tις θες τις καρπαζιές σου. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fight3R
Member
Member
Fight3R


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Points : 13
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Between the Hammer and the Anvil

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 12:30 pm

An0nymous έγραψε:
Θες να πεις πως δεν είσαι ευχαριστημένος από το PS3;

θέλω να πω πως σε καμια περίπτωση δεν συγκρίνεται με το pc μου τόσο στο gameplay (keyboard + mouse) όσο και στους τίτλους ( παίζω rpg, adventures etc)... Για multimedia player καλο ειναι αν και λιγο ακριβο Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 9:18 pm

Fight3R έγραψε:

θέλω να πω πως σε καμια περίπτωση δεν συγκρίνεται με το pc μου τόσο στο gameplay (keyboard + mouse) όσο και στους τίτλους ( παίζω rpg, adventures etc)... Για multimedia player καλο ειναι αν και λιγο ακριβο Razz

Μαζί σου, τότε.Όσο έχω βολευτεί στο pc δεν παίζει να βολευτώ πουθενά.

Το κακό με τα pc είναι πως χρειάζεσαι αναβάθμιση (ή πολλές θυσίες στη ποιότητα του εκάστοτε παιχνιδιού) για να μπορείς να παίζεις πολλούς καινούριους τίτλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skrapas4ever
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 29
Points : 31
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 3:44 am

Η μεγαλύτερη αμαρτία μου ως gamer είναι πως δεν έχω τερματήσει το dark chronicle για το ps2 ακόμα και το batman arkham assylum για ps3.Α και πως όταν πηγαίνω σε έναν φίλο μου παίζω xbox360 δεν με χαλάει η κονσόλα τα γραφικά είναι φοβερή,αλλά μόνο και μόνο για τα άθλια χειριστήρια την απεχθάνομαι,σου πιάνεται το χέρι ρε αδερφέ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
crazyBoyMangaFun
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Points : 10
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012

Gaming Αμαρτίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gaming Αμαρτίες   Gaming Αμαρτίες EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 3:53 am

εγώ ήξερα πως το xbox έχει το καλύτερο χειριστήριο και το πιο βολικό -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Gaming Αμαρτίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Λειτουργικό σύστημα-Gaming

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
VideoGames24 :: Gaming Γενικα. :: Gaming ακόμα πιο γενικα.-
Μετάβαση σε: