VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η εικοσιτετράωρη καθημερινή σας ενημέρωση γύρω από τον συναρπαστικό κόσμο των Video Games!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το νέο μας Site θα είναι έτοιμο!! www.video-games24.com
Καλώς ήρθατε στην Gaming κοινότητά μας. Mην χάνεται άλλο χρόνο και μπείτε στις συζητήσεις μας με ένα απλό post!
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» ALLOZZZZZZZ guys
Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 8:00 am από Presidex

» FIFA Street
Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:15 am από Akis1988

»  Syndicate
Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 1:59 pm από RapperGeo

»  SSX "EA"
Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 11:42 am από RapperGeo

» Χαλαρουίτα..............
Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 8:01 am από skrapas4ever

» Street Fighter X Tekken
Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 5:22 am από Akis1988

» Η Sony πουλησε μισο εκατομμυριο Ps2 αυτες τις γιορτες!!!
Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 4:37 am από crazyBoyMangaFun

» Gaming Αμαρτίες
Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 3:53 am από crazyBoyMangaFun

» A Better Tomorrow(2010 Remake)
Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 10:49 am από Raiden87310

Greekslish σε ελληνικά
Mετατρέψετε όλα τα κείμενά σας από Greeklish σε σωστά Ελληνικά!

 

 Ενήμερωση για Site/Forum.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Ενήμερωση για Site/Forum. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ενήμερωση για Site/Forum.   Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 4:53 am

Καλησπέρα σας.
Θα ήθελα να πω 2 λόγια για ορισμένα πράγματα που θα γίνουν από εβδομάδα κaι για το πως θα λειτουργεί το site/forum μας,δηλαδή η gaming κοινότητα μας.
Καταρχήν είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσω ότι κατάφερα να συνεργαστούμε με ορισμένες εταιρίες και από εβδομάδα θα ανεβάζουμε καθημερινά Reviews παιχνιδιών και διαγωνισμούς! Αυτό είναι νομίζω το πιο θετικό που θα μπορούσε να γίνει στην κοινότητα μας καθώς θα μπορούμε να σας ενημερώνουμε και να σας συμβουλεύουμε για τα games που κυκλοφορούν. Βεβαια η γνώμη που θα ανεβαίνει με την μορφή Review στο site είναι καθαρά προσωπική του εκάστοτε συντάκτη και τελική βαθμολογία η το αν αξίζει ένα παιχνίδι θα την βάζετε εσείς γιατί εσείς κάνετε κουμάντο στο πορτοφόλι σας σας και όχι εγώ.
Επίσης θα ήθελα να επισημάνω κάποια πράγματα τα οποια θα μας βοηθήσουν και να συνεργαστούμε με παραπάνω εταιρίες αλλα επίσης θα μας κάνουν μια ζεστη gaming κοινότητα. Όσοι είναι μέλη στο forum (και το θέλουν) μπορούν να γραφτουν και στο Site μας ετσι ώστε να μεγαλώσει ο αρισθμος τον μελών του.
Αυτά τα απλά πράγματα παιδιά είναι που θα μας κάνουν αυτο που λέω και θα λεώ συνέχεια, μια ζεστή και φιλόξενη gaming κοινότητα! Smile

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
crazyBoyMangaFun
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Points : 10
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012

Ενήμερωση για Site/Forum. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενήμερωση για Site/Forum.   Ενήμερωση για Site/Forum. EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 5:05 am

μου αρέσει αυτό επίσης θα ήθελα να σου πω και κάτι επιπλέον για να αποκτήσει η κηνότητα μεγαλύτερο ενδιαφέρον αν μπορείς μπες msn Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ενήμερωση για Site/Forum.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ακη πως παει το site?
» Forum update 11/12/2011
» To Site μας είναι έτοιμο!!
» Πως σας φαινετε το forum μεχρι στιγμης?
» Κανόνες του Forum.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
VideoGames24 :: VideoGames24 :: Νέα-Ανακοινώσεις-
Μετάβαση σε: