VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η εικοσιτετράωρη καθημερινή σας ενημέρωση γύρω από τον συναρπαστικό κόσμο των Video Games!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το νέο μας Site θα είναι έτοιμο!! www.video-games24.com
Καλώς ήρθατε στην Gaming κοινότητά μας. Mην χάνεται άλλο χρόνο και μπείτε στις συζητήσεις μας με ένα απλό post!
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» ALLOZZZZZZZ guys
Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 8:00 am από Presidex

» FIFA Street
Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:15 am από Akis1988

»  Syndicate
Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 1:59 pm από RapperGeo

»  SSX "EA"
Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 11:42 am από RapperGeo

» Χαλαρουίτα..............
Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 8:01 am από skrapas4ever

» Street Fighter X Tekken
Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 5:22 am από Akis1988

» Η Sony πουλησε μισο εκατομμυριο Ps2 αυτες τις γιορτες!!!
Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 4:37 am από crazyBoyMangaFun

» Gaming Αμαρτίες
Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 3:53 am από crazyBoyMangaFun

» A Better Tomorrow(2010 Remake)
Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 10:49 am από Raiden87310

Greekslish σε ελληνικά
Mετατρέψετε όλα τα κείμενά σας από Greeklish σε σωστά Ελληνικά!

 

 Ερωτήσεις για playstation3

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΣαβ Δεκ 24, 2011 7:16 am

Κανονικά θα έπρεπε να τα γνωρίζω αλλά δεν είχα ακόμα την τύχη να ψρησημοποιήσω.
-Μπορεί να συνδεθεί σε οποιαδήποτε τηλεόραση ή μόνο σε αυτές με επίπεδη οθόνη;
-Που ακριβώς χρησημεύουν τα τόσα GigaByte που "αγοράζουμε" μαζί με την κονσόλα;
-Είναι αλήθεια ότι μπορείς να μπεις στο ιnternet κανονικά σε όλα τα sites ή απλώς συνδέεσε για να μπορείς να πάιξεις online;
-Μπορείς να παίξεις δωρεάν παιχνίδια κατεβάζοντάς τα ή πρεπει να τα αγοράζεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΣαβ Δεκ 24, 2011 10:01 am

An0nymous έγραψε:
Κανονικά θα έπρεπε να τα γνωρίζω αλλά δεν είχα ακόμα την τύχη να ψρησημοποιήσω.
-Μπορεί να συνδεθεί σε οποιαδήποτε τηλεόραση ή μόνο σε αυτές με επίπεδη οθόνη;
-Που ακριβώς χρησημεύουν τα τόσα GigaByte που "αγοράζουμε" μαζί με την κονσόλα;
-Είναι αλήθεια ότι μπορείς να μπεις στο ιnternet κανονικά σε όλα τα sites ή απλώς συνδέεσε για να μπορείς να πάιξεις online;
-Μπορείς να παίξεις δωρεάν παιχνίδια κατεβάζοντάς τα ή πρεπει να τα αγοράζεις;


1. Απο τις πιο παλιες αρκει να εχουν scart εισοδο μεχρι τις πιο smart αρκει να εχεις HDMI Cable.
2.Για να βαλεις μεσα προσωπικα σου αρχεια (ταινεις,βιντεο,μουσικη ,εικονες, games και Demos.
3.Κανονκα σαν να εισαι σε ενα pc.
4.Ορισμενα τα δινουν ως Demo η trial για να τα δοκιμασεις.

Ελπιζω να σε καλυψα! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΣαβ Δεκ 24, 2011 11:36 am

Σχεδόν...
ΚΑι γιατί τόσος ντόρος με το 320άρι;Τόσα πολλά αρχεία βάζουν πια μέσα;Εσύ πόσα έχεις;Επίσης εννοώ αν μπορείς να κάνεις όπως στο DS να κατεβάζεις και να τα παίζεις ολόκληρα τσάμπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΚυρ Δεκ 25, 2011 2:47 am

An0nymous έγραψε:
Σχεδόν...
ΚΑι γιατί τόσος ντόρος με το 320άρι;Τόσα πολλά αρχεία βάζουν πια μέσα;Εσύ πόσα έχεις;Επίσης εννοώ αν μπορείς να κάνεις όπως στο DS να κατεβάζεις και να τα παίζεις ολόκληρα τσάμπα.

Γιατι οσο πιο πολλα τοσο πιο καλα οπως σε ολα!!! Εγω εχω 320. Σκεψου ομως τι μερικα παιχνιδια θελουν instal οπως στο PC,dlc,Paches,updates,firmwares kaiολα αυτα πιανουν αρκετο χωρο. Επισης ενα Demo μπορει να ειναι και 2 Giga. Μοπρεις να το σπασεις αλλα δεν ασοκηθηκα και πολυ με το θεμα παντως ξερω οτι ειναι δυσκολο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΚυρ Δεκ 25, 2011 5:54 am

Οκ.Ευχαριστώ.Σκέφτομαι να το πάρω αλλά φοβάμαι μήπως μετανιώσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΚυρ Δεκ 25, 2011 9:59 am

Δεν νομιζω να μετανιωσεις ποτε στην ζωη σου επειδη θα παρεις PS3, θα μετανιωσεις αν ΔΕΝ το παρεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΚυρ Δεκ 25, 2011 1:25 pm

Δίκιο έχεις.Φαντάζομαι πως δεν είναι πολύ βολικό στο σερφάρισμα, αλλιώς θα έμπενες τόσο καιρό που δεν είχες pc.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crawling_Chaos
Member
Member
Crawling_Chaos


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Points : 87
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΚυρ Δεκ 25, 2011 2:02 pm

Δεν θα μετανοιωσεις φιλε μου. Αποκλείται. Εγω δεν το εχω πολυχρησιμοποιησει αλλα τα λιγα παιχνιδια που εχω παιξει τα καραγουσταρα ολα. Εδω και 2 χρονια και 3 μηνες ειναι στο κουτι του, αλλα θα το βγαλω συντομα απο τη ναφθαλινη. Τωρα που εχει σπασει θα το χορτασεις κυριολεκτικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crawling_Chaos
Member
Member
Crawling_Chaos


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Points : 87
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΔευ Δεκ 26, 2011 11:53 am

Επίσης θα σου ελεγα να προτιμησεις την 320 εκδοση αν μπορεις οικονομικα παντα. Μπορεις και συ να αλλαξεις το σκληρο αν θες αλλα θα χασεις την εγγυηση οποτε δεν λεει. Οσο περισσοτερο χωρο τοσο καλυτερα.

Επισης θα θελα να προτεινω να δημοσιοποιηθει ενας πληρης οδηγος για το χακαρισμα της κονσολας. Οχι για μενα καθως εχω βρει στο Ιντερνετ αλλου, αλλα για το κοινο του φορουμ εδω. Πιστευω θα ναι πολυ χρησιμο. Εκτος αν δεν συναδει με τους κανονες του φορουμ οποτε πασο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΔευ Δεκ 26, 2011 12:56 pm

Έχω έναν εξωτερικό σκληρό δίσκο 1 TeraByte μπορεί να συνδεθέι στο ps3 και να έχω εκεί μερικά demo κ όλα τα σχετικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crawling_Chaos
Member
Member
Crawling_Chaos


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Points : 87
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΔευ Δεκ 26, 2011 1:26 pm

Φιλε τωρα κατεβαζω το πρωτο μου παιχνιδι δεν τα ξερω πολυ καλα. Νομιζω στον εξωτερικο υπαρχουνε καποιοι περιορισμοι σε σχεση με τον εσωτερικο. Σου στελνω λινκ με ενα φορουμ που μιλανε για χακαρισμα. Εκει θα ξερουν σιγουρα να σου πουνε. (Π.Μ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΔευ Δεκ 26, 2011 2:23 pm

Να εισαι συγουρος οτι θα μπουν τετοιοι οδηγοι στην κοινοτητα μας και μαλιστα δικοι μου με απλα ελληικα και εικονες ωστε να μπορεσουμε ολοι να διασκεδασουμε δωρεαν αυτες τις δυσκολες εποχες Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
elladarareeeeekingdom<3s3
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Points : 6
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : patra

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΤετ Δεκ 28, 2011 2:47 am

κατι που δεν σου απαντησαν.δεν χρησιμοποιομε το ps3 για να μπαινουμε στο ιντερνετ επειδη δεν μπορεισ να γραψεις σε μερικα σημεια και επειδη ειναι πολυ σπαστικο και πολυ διαφορετικο απο το pc. sunny Praise the sun!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elladarareeeeekingdom<3s3
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Points : 6
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : patra

Ερωτήσεις για playstation3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για playstation3   Ερωτήσεις για playstation3 EmptyΤετ Δεκ 28, 2011 2:52 am

κατω ελεγε post reply για απαντηση αλλα και πανω πανω ελεγε το ιδιο εγω απαντησα πωσ κανω post τωρα? confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερωτήσεις για playstation3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
VideoGames24 :: Sony :: PlayStation 3. :: PS3 Help Center.-
Μετάβαση σε: