VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η εικοσιτετράωρη καθημερινή σας ενημέρωση γύρω από τον συναρπαστικό κόσμο των Video Games!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το νέο μας Site θα είναι έτοιμο!! www.video-games24.com
Καλώς ήρθατε στην Gaming κοινότητά μας. Mην χάνεται άλλο χρόνο και μπείτε στις συζητήσεις μας με ένα απλό post!
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» ALLOZZZZZZZ guys
Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 8:00 am από Presidex

» FIFA Street
Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:15 am από Akis1988

»  Syndicate
Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 1:59 pm από RapperGeo

»  SSX "EA"
Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 11:42 am από RapperGeo

» Χαλαρουίτα..............
Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 8:01 am από skrapas4ever

» Street Fighter X Tekken
Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 5:22 am από Akis1988

» Η Sony πουλησε μισο εκατομμυριο Ps2 αυτες τις γιορτες!!!
Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 4:37 am από crazyBoyMangaFun

» Gaming Αμαρτίες
Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 3:53 am από crazyBoyMangaFun

» A Better Tomorrow(2010 Remake)
Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 10:49 am από Raiden87310

Greekslish σε ελληνικά
Mετατρέψετε όλα τα κείμενά σας από Greeklish σε σωστά Ελληνικά!

 

 Καλησπέρα και απο εμενα.....

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Crawling_Chaos
Member
Member
Crawling_Chaos


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Points : 87
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα

Καλησπέρα και απο εμενα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλησπέρα και απο εμενα.....   Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΣαβ Δεκ 03, 2011 7:33 pm

Καλησπέρα παιδια. Ωραιο φαινεται το φορουμ. Σας βρηκα τυχαια μεσω Google. Αποτι βλεπω ειμαστε λιγοι αλλα κατι μου λεει οτι θα μεγαλωσει η παρεα. Very Happy Very Happy

Ειμαι παλιος gamer ηλικιακα (29) και τωρα ασχολουμαι κυριως με PS3 gaming αν και καποιο καιρο τωρα το συστημα φυλαει στο κουτι λογω αλλων υποχρεωσεων. Sad
Περιμενω τις διακοπές για να το ξαναπιασω. Επισης σκεφτομαι την αγορα PS Vista οταν ερθει του χρονου. Πολυ καλο συστημα φαινεται και αξιζει τα λεφτα του. Smile Smile

Παλαιότερα ειχα ασχοληθει με PC gaming και αλλες κονσολες. (Master system 2, Gameboy, PSX, Atari)

Τα λεμε στο φορουμ. cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Καλησπέρα και απο εμενα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα και απο εμενα.....   Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΣαβ Δεκ 03, 2011 11:07 pm

Γεία σου φίλε...Καλώς ήρθες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Καλησπέρα και απο εμενα..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα και απο εμενα.....   Καλησπέρα και απο εμενα..... EmptyΚυρ Δεκ 04, 2011 9:30 am

Crawling_Chaos έγραψε:
Καλησπέρα παιδια. Ωραιο φαινεται το φορουμ. Σας βρηκα τυχαια μεσω Google. Αποτι βλεπω ειμαστε λιγοι αλλα κατι μου λεει οτι θα μεγαλωσει η παρεα. Very Happy Very Happy

Ειμαι παλιος gamer ηλικιακα (29) και τωρα ασχολουμαι κυριως με PS3 gaming αν και καποιο καιρο τωρα το συστημα φυλαει στο κουτι λογω αλλων υποχρεωσεων. Sad
Περιμενω τις διακοπές για να το ξαναπιασω. Επισης σκεφτομαι την αγορα PS Vista οταν ερθει του χρονου. Πολυ καλο συστημα φαινεται και αξιζει τα λεφτα του. Smile Smile

Παλαιότερα ειχα ασχοληθει με PC gaming και αλλες κονσολες. (Master system 2, Gameboy, PSX, Atari)

Τα λεμε στο φορουμ. cheers

Master system.............Τι μου θυμησες τωρα...........Ηταν η πρωτη μου κονσολα. Ειχα εκεινο που ειχε αποθηκευμενο στην μνηνμη του το Sonic. Θα κανω ενα αφιερωμα στα Emulators για να μπορεσουν και τα αλλα παιδια που δεν προλαβαν εκεινη την γενεια κονσολων να τα δουν!
Αλλα να μην ξεφευγουμε απο το θεμα μας.........Καλως ηρθες φιλε μου και αν σαι συγουρος πως η παρεα μας θα μεγαλωσει αρκετα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
 
Καλησπέρα και απο εμενα.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπερα και απο εμενα!!
» Καλησπέρα...!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
VideoGames24 :: VideoGames24 :: Γνωριμία χρηστών.-
Μετάβαση σε: