VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η εικοσιτετράωρη καθημερινή σας ενημέρωση γύρω από τον συναρπαστικό κόσμο των Video Games!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το νέο μας Site θα είναι έτοιμο!! www.video-games24.com
Καλώς ήρθατε στην Gaming κοινότητά μας. Mην χάνεται άλλο χρόνο και μπείτε στις συζητήσεις μας με ένα απλό post!
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» ALLOZZZZZZZ guys
Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 8:00 am από Presidex

» FIFA Street
Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:15 am από Akis1988

»  Syndicate
Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 1:59 pm από RapperGeo

»  SSX "EA"
Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 11:42 am από RapperGeo

» Χαλαρουίτα..............
Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 8:01 am από skrapas4ever

» Street Fighter X Tekken
Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 5:22 am από Akis1988

» Η Sony πουλησε μισο εκατομμυριο Ps2 αυτες τις γιορτες!!!
Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 4:37 am από crazyBoyMangaFun

» Gaming Αμαρτίες
Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 3:53 am από crazyBoyMangaFun

» A Better Tomorrow(2010 Remake)
Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 10:49 am από Raiden87310

Greekslish σε ελληνικά
Mετατρέψετε όλα τα κείμενά σας από Greeklish σε σωστά Ελληνικά!

 

 Καλησπερα και απο εμενα!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
scorpionking71
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Points : 9
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2011
Τόπος : Alcala De Henares/Spain Και Νεα Σμυρνη Αθηνα

Καλησπερα και απο εμενα!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλησπερα και απο εμενα!!   Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΔευ Δεκ 12, 2011 8:03 am

Καλησπέρα!! σας βρηκα μεσα απο "ανακοινωση" στο insomnia.
Ειμαι παλιος gamer ηλικιακα (σχεδον 40!!) και τωρα ασχολουμαι κυριως με PS3, ΧΒΟΧ360 kai psp μαζι με την κορη μου πια Smile .

Γενικοτερα εχω μια μικρη συλλογη απο Η/Υ-κονσολες αφου οτι αγοραζα δεν ηθελα να το πουλαω για "συναισθηματικους" κυριως λογους αλλα και για να μπορω να δειχνω στο/α παιδι/α μου πως εξελιχθηκε το "αθλημα" Smile του gaming απο το καααααποτε εως το τωρα...συγκεκριμενα οτι "επιβιωσε" υστερα απο καποιες μετακομισεις (αλλα και παλαιοτερες επιχειρησεις εκκαθαρισης οταν εμενα με τους γονεις μου) ειναι: Commodore 64, 128, 128D, AMIGA 500, Sega Gamegear, Gameboy, Gameboy Color, Gameboy Advance, PS1, Sega Saturn, Sega Dreamcast, PS2, ΧΒΟΧ, Wii και φυσικα οι κονσολες που εχουμε τωρα.

Οτι ειχα αλλα πεταχθηκε απο τους γονεις μου ειναι το πρωτο ATARI ΠΟΥ ειχε κυκλοφορησει, 2 Sega Master system, 1 SEGA Mega Drive, 1 SNES, kai 1 philips cd-i.

Αυτα απο εμενα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Καλησπερα και απο εμενα!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπερα και απο εμενα!!   Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΔευ Δεκ 12, 2011 8:27 am

Χαίρομαι πολύ που μπήκες στην παρέα μας.Είμαι 15 χρονών και εύχομαι και εγώ να βρεθώ στην ευχάριστη θέση σου να έχω τόσες κονσόλες.Προς το παρών είμαι μονο με ps2 και NDS.(αφού το pc έχει αντικαταστήσει πολλές από τις άλεες κονσόλες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
An0nymous
Moderator
Moderator
An0nymous


Αριθμός μηνυμάτων : 240
Points : 461
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2011
Ηλικία : 26

Καλησπερα και απο εμενα!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπερα και απο εμενα!!   Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΔευ Δεκ 12, 2011 8:28 am

Αν θες πιο άμεση συζήτηση μπες στο chat μας Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Καλησπερα και απο εμενα!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπερα και απο εμενα!!   Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΔευ Δεκ 12, 2011 10:56 am

scorpionking71 έγραψε:
Καλησπέρα!! σας βρηκα μεσα απο "ανακοινωση" στο insomnia.
Ειμαι παλιος gamer ηλικιακα (σχεδον 40!!) και τωρα ασχολουμαι κυριως με PS3, ΧΒΟΧ360 kai psp μαζι με την κορη μου πια Smile .

Γενικοτερα εχω μια μικρη συλλογη απο Η/Υ-κονσολες αφου οτι αγοραζα δεν ηθελα να το πουλαω για "συναισθηματικους" κυριως λογους αλλα και για να μπορω να δειχνω στο/α παιδι/α μου πως εξελιχθηκε το "αθλημα" Smile του gaming απο το καααααποτε εως το τωρα...συγκεκριμενα οτι "επιβιωσε" υστερα απο καποιες μετακομισεις (αλλα και παλαιοτερες επιχειρησεις εκκαθαρισης οταν εμενα με τους γονεις μου) ειναι: Commodore 64, 128, 128D, AMIGA 500, Sega Gamegear, Gameboy, Gameboy Color, Gameboy Advance, PS1, Sega Saturn, Sega Dreamcast, PS2, ΧΒΟΧ, Wii και φυσικα οι κονσολες που εχουμε τωρα.

Οτι ειχα αλλα πεταχθηκε απο τους γονεις μου ειναι το πρωτο ATARI ΠΟΥ ειχε κυκλοφορησει, 2 Sega Master system, 1 SEGA Mega Drive, 1 SNES, kai 1 philips cd-i.

Αυτα απο εμενα!!!

Καλως ηρθατε κυριε στην παρεα μας ελπιζω να περασετε καλα!!! Smile

"θα επρεπε να πω αλλα επειδη οι video gamers δεν εχουν ηλικια καλως ηρθες φιλε μου στην μικρη αλλα αναπτησομενη παρεα μας , ελπιζω να περασεις και εσυ αλλα και η κορη σου καλα (εαν την πεις να γραφτει tongue ). Ειμαι ο Ακης και ειμαι 23 και δημιουργος αυτης της κοινοτητας και οσες κονσολες εχεις γραψει και κανα 2 ακομα τις εχψ σε ενα ραφι απο πανω μου με μια ταμπελα "Αξια ανεκτιμητη!!".
Κια παλι καλως ηρθες!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
scorpionking71
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Points : 9
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2011
Τόπος : Alcala De Henares/Spain Και Νεα Σμυρνη Αθηνα

Καλησπερα και απο εμενα!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπερα και απο εμενα!!   Καλησπερα και απο εμενα!! EmptyΔευ Δεκ 12, 2011 11:53 am

Σας ευχαριστω πολυ!! Ετσι ακριβως....το gaming ΔΕΝ εχει ηλικια!!! Οσο για την κορη μου ευχαριστως Να της ελεγα να γραφτει, ομως ειναι μικρη ακομη για forums, αλλα αρκετα μεγαλη για games!!! SmileSmile

ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ......οπως το εγραψες!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλησπερα και απο εμενα!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπέρα και απο εμενα.....
» Καλησπέρα...!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
VideoGames24 :: VideoGames24 :: Γνωριμία χρηστών.-
Μετάβαση σε: